O nás

 

 

Kdo

Sandra - žena, máma, manželka, milovnice ručních prací a pečených kaštanů, vystudovaný chemik, shromažďovatelka věcí (můj muž by řekl bordelu...), momentálně na rodičovské dovolené.

AirBrush_20180426151508

 

Proč

V září roku 2016 se nám narodila naše dcera Ella a můj život se otočil o 180°. Myslím, že ten stereotyp zná každá maminka. Celý život jsem něco vyráběla a když najednou nebyl čas na nic, o to více mě to lákalo.

                                                                            

Zhruba 2 měsíce jsem pracovala na samotném střihu a trénovala malování obličeje. Postupně vznikal jednotný vzhled, který se snažím zachovat.

První panenku jsem ušila Ellince když jí byly 3 měsíce a přiznávám, že jsem ji nechtěla ani dokončit. Rozešitou jsem ji musela na pár dní odložit a když se mi vrátila chuť tvořit a dokončila jsem ji, výsledek mě mile překvapil :) Někde tam, kolem Vánoc 2016 se zrodila myšlenka šít je i pro vás.

 Jak

Doma na koleni a to doslova :)

V červnu roku 2019 jsme se konečně přestěhovali do našeho vysněného domu! A na mě čekala vytoužená dílna se skladem. Panenky a celá výroba se přesunuly z "kumbálu" 2x2 metry do prostoru 20 m2 a já se nebojím, že bych jej do posledního milimetru nezaplnila :D

 

Pracovna není zatím zcela podle mých představ. Garáž, plot a trávník mají přednost :) Ale fotky sem brzo přidám.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.